भैरहवा । भैरहवामा जारी स्टडील्याण्ड टी–१० क्रिकेट प्रतियोगिताअन्तर्गत बिहीबार भएका दुई खेलमा गोर्खा वारियर्स क्रिकेट क्लब र मास्टर्स–११ विजयी भएका छन् । गोर्खा वारियर्सले बुद्ध क्रिकेट क्लबलाई ५ विकेट र मास्टर्स–११ ले डीए स्पोट्र्सलाई ५ रनले पराजित गरेको हो । सिद्धार्थ रंगशालमा भएको पहिलो खेलमा टस हारेर ब्याटिङको निम्तो पाएको बुद्धले ८ विकेटको क्षतिमा ६२ रन बनायो । उसका लागि रूपेश कुर्मीले ३२ र जयप्रकाश शर्माले १० रन बनाए पनि अन्य ब्याट्सम्यानले दोहोरो रन जोड्न सकेनन् । बलिङमा गोर्खा वारियर्सका सुभाष विकले २, करण विक, शेषदत्त थारू, प्रदीप सुवेदी र सुमन पन्थीले समान १÷१ विकेट लिए ।
जवाफी ब्याटिङ गरेको गोर्खा वारियर्सले ७ ओभर ३ बलमा २ विकेटको क्षतिमा ६३ रन बनाउँदै जित निकाल्यो । उसका लागि महेश रानाले अविजित ३१ र राहुलले २८ रन बनाए । बलिङमा बुद्धका रूपेश कुर्मी र सुरज गुरूङले १÷१ विकेट लिए । सुभाष विक म्यान अफ द म्याच भए । दोस्रो खेलमा टस हारेर ब्याटिङको निम्तो पाएको मास्टर्स–११ ले ५ विकेटको क्षतिमा ७८ रन बनायो । उसका लागि रूपेश बास्तोलाले २७, आदित्य त्रिपाठीले १६ र सुजन मकाजुले १३ रन बनाए । बलिङमा डीए स्पोट्र्सका मुकेश प्रजापतीले २, रियाज उद्दिन खान र लक्ष्मण परियारले १÷१ विकेट लिए ।
जवाफमा डीए स्पोट्र्सले ५ विकेटको क्षतिमा ७३ रन मात्रै बनायो । उसका लागि सुजन गौतमले २२, रियाज उद्दिन खानले १४ र अभिषेक पटवाले अविजित ११ रन जोडे । बलिङमा मास्टर्स–११ का अजय यादव, सामोद पौडेल र अनिल जैसवालले १÷१ विकेट लिए । सामोद पौडेल म्यान अफ द म्याच भए । शुक्रबार तिरूपति क्रिकेट क्बल र घिनाहा–११ तथा लुम्बिनी खुकुरी क्रिकेट क्लब र जीआर एकेडेमीबीच प्रतिस्पर्धा हुने आयोजक संस्था मेलवर्न क्रिकेट एण्ड स्पोट्र्स क्लब (एमसीसी)ले जनाएको छ । प्रतियोगितामा विजेता टिमले नगर ५० हजार रुपैयाँ र ट्रफी तथा उपविजेताले २५ हजार र ट्रफी प्राप्त गर्नेछन् । यस्तै, म्यान अफ द सिरीजले १० हजार, बेष्ट ब्याट्सम्यान र बेष्ट बलरले समान ५÷५ हजार रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् । यसैगरी बेष्ट क्याच र बेष्ट सिक्सेसले दुई हजार पाँच सय रुपैयाँ तथा प्रत्येक दिनको म्यान अफ द म्याचले एक हजार रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् । प्रतियोगितामा भारतका दुई टिमसहित १६ टिम सहभागी छन् । प्रतियोगिता बैशाख १८ गतेसम्म चल्ने छ ।